Piękny wygląd stóp

Zadbane paznokcie zapewniają stopom piękny wygląd. Paznokcie hybrydowe to hit wśród Polek, które pragną mieć śliczne dłonie przez cały rok! Warto na ten temat poznać kilka przydatnych faktów.

Popularność lakierów hybrydowych

Gdy lakiery hybrydowe zawładnęły kosmetycznym rynkiem, kobiety oszalały. Wreszcie koniec z odpryskami, codziennymi poprawkami i martwieniem się o wygląd paznokci. Na długi wyjazd wakacyjny nie trzeba już zabierać kosmetyczki z lakierami! Wszystko dzięki specjalnym lakierom hybrydowym, które powstały poprzez połączenie zwykłego lakieru z żelem.  Godzina spędzona w salonie kosmetycznym pozwala cieszyć się pięknymi stopami nawet do 21 dni. Jest to niezwykła wygoda, która odejmuje kilku trosk. Nic dziwnego, że pedicure hybrydowy zyskał taką popularność. Ułatwił on życie kobietom nie mającym czasu na częste wizyty u kosmetyczki i zapewnił piękny wygląd paznokci nawet osobom, które spędzają mnóstwo czasu na wyjazdach.

Połączenie klasyki z nowoczesnością

Pedicure hybrydowy można zastosować w sposób klasyczny, malując paznokcie na jeden kolor, lub zupełnie nowocześnie postawić na różnorodne wzory i brokatowe efekty. Dobry salon kosmetyczny zamieni paznokcie w istne dzieła sztuki.