Jakie są największe zalety i wady manicure japońskiego?

Osoby, które w najbliższym czasie planują skorzystać z manicure japońskiego powinny jak najszybciej dokładnie zapoznać się nie tylko z jego zaletami, ale również z kilkoma wadami.

Jakie korzyści?

Dla przykładu – warszawskie manicure japońskie słynie z tego, że doskonale regeneruje paznokcie, dlatego też z miesiąca na miesiąc coraz więcej kobiet korzysta z tego magicznego zabiegu. Siła tego manicure tkwi tak naprawdę w stosowaniu wyłącznie naturalnych preparatów, które są bardzo bogate w różnorodne minerały i witaminy. Dzięki zabiegowi paznokcie stają się o wiele mocniejsze i co najważniejsze są mniej łamliwe. Dużym plusem jest także to, że paznokcie przez dłuższy okres czasu po zabiegu nie rozwarstwiają się. Dla bardzo wielu kobiet olbrzymim plusem będzie również naturalny efekt. Dłonie i paznokcie po wykonaniu manicure prezentują się bardzo zdrowo i pięknie, a co najważniejsze nikt nie zauważy, że jest to wynikiem zabiegu.

zdjęcie kobiecych paznokci

Jakie wady?

Jak łatwo się domyśleć manicure japoński ma nie tylko zalety, ale również kilka mniejszych wad o których należy zawsze pamiętać. Największą wadą jest przede wszystkim to, że na puder i pastę nie można nakładać lakieru, dlatego też nie jest to najlepsze rozwiązanie dla kobiet, które w pierwszej kolejności cenią sobie stylowe i efektowne wzorki na paznokciach.