Zdrowe opalanie

Skóra muśnięta słońcem – o tym marzy każda kobieta. Nie da się ukryć, że każda pani zyskuje na atrakcyjności wtedy, gdy jest opalona. Niestety, godziny spędzone na słońcu to nie najzdrowszy pomysł. Chyba wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że promieniowanie słoneczne jest szkodliwe dla skóry. Przyspiesza tworzenie się zmarszczek, powoduje przebarwienia, a w najgorszym przypadku – groźnego raka skóry. Na szczęście jest kilka alternatyw i można zdrowo się opalać bez konieczności kilkugodzinnego smażenia się na słońcu.

Zabiegi w stolicy

Opalanie natryskowe w Warszawie to świetny sposób na to, by mieć idealnie opalone ciało o każdej porze roku. Zatem nawet w środku zimy można dzięki niemu wyglądać jak po wakacjach w tropikach. Wszystkie gwiazdy showbiznesu korzystają z tego opalania natryskowego, dlatego właśnie zawsze nienagannie się prezentują, wywołując zachwyt na twarzach fanów.

Samoopalacz

Poza opalaniem natryskowym, skutecznym i bezpiecznym sposobem jest również używanie samoopalacza. Oczywiście, trzeba wcześniej odpowiednio przygotować skórę, aby kosmetyk udało nałożyć się równomiernie, jednak nie jest to szczególnie uciążliwe. Z powodzeniem można używać samoopalacza we własnym domu, ciesząc się po kilku godzinach piękną, brązową skórą.