Zalety peelingu kawitacyjnego

Peeling kawitacyjny to spora nowość na rynku kosmetycznym. Dawno nie było tak skutecznego rozwiązania, które pomogłoby w pełni oczyścić skórę twarzy. Peeling kawitacyjny stał się więc bardzo popularny w dość krótkim czasie. Na jego korzyść, z całą pewnością przemawia też fakt, że wykonanie takiego peelingu nie jest zbyt kosztowne i są to kwoty zdecydowanie mniejsze, niż chociażby wykonanie dermabrazji. Taki peeling dodatkowo jest o wiele bezpieczniejszy i bez żadnych przeciwwskazań może być wykonywany u osób w każdym wieku.

Czym jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny w Warszawie, można wykonać w praktycznie każdym lepszym salonie kosmetycznym. Sam zabieg może być wykonywany także samodzielnie w domowym zaciszu, a jedyne czego potrzeba to specjalna maszynka do przeprowadzania kawitacji oraz minimum wiedzy na ten temat.

Peeling kawitacyjny usuwa martwy naskórek za pomocą ultradźwięków. One przenikają głęboko do skóry i powodując mikro drgania, oczyszczają twarz z zalegających tam zanieczyszczeń. To dlatego zawartość porów zostaje szybko wypchnięta ponad powierzchnię skóry. Pory stają się mniejsze, zdecydowanie mniej widoczne, a co najważniejsze, nie ulegają kolejnym zanieczyszczeniom.

Więcej informacji na temat warszawskiego peelingu kawitacyjnego znajdziesz tutaj: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/peeling-kawitacyjny