Manicure hybrydowy – co warto o nim wiedzieć?

Jak wiadomo spore grono kobiet przykłada szczególną wagę do tego, aby ich paznokcie były odpowiednio zadbane i pomalowane. W związku z tym, że nie zawsze jest czas na to, aby prawidłowo je pielęgnować, a zwykły lakier lubi dosyć szybko odpryskiwać dobrą alternatywą okazuje się być manicure hybrydowy Wrocław.

Czym charakteryzują się paznokcie hybrydowe?

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że lakiery hybrydowe nie służą przedłużaniu paznokci, a przede wszystkim do wzmocnienia ich płytki i jej utwardzenia, co w konsekwencji pozwala na uzyskanie estetycznego wyglądu. W związku z powyższym lakier hybrydowy stosuje się po prostu jak standardowy lakier, jednak utwardza się go przy użyciu lampy UV, dzięki czemu jest on dużo trwalszy i utrzymuje się na dłużej.

Czy paznokcie hybrydowe są drogie?

Otóż tak naprawdę wszystko zależy od tego, gdzie zdecydujemy się na ich wykonanie i jaka kwota jest dla nas droga, a jaką jesteśmy w stanie zaakceptować. Jeśli chodzi o hybrydowy manicure w Centrum Warszawy, cena waha się pomiędzy 60 zł a 100 zł. Wszystko tak naprawdę jest uzależnione od prestiżu lokalu w jakim wyżej wspomniany będziemy wykonywać. Jeżeli postawimy na mały salon wówczas cena będzie prawdopodobnie niższa. Pamiętajmy jednak aby wybierać sprawdzone miejsca, które cieszą się powodzeniem i dobrymi opiniami. Jeżeli hybryda zostanie nam źle nałożona, wówczas szybko odpadnie dlatego powinien ją wykonywać profesjonalista.